Ubytování a ceny na statku Hájek

Ubytování - Chalupa

Nově zrekonstruovaná chalupa nabízí dostatek prostoru ve dvou společných obývacích místnostech, kdy v jedné z nich naleznete televizi, krbová kamna, velký gauč, pohovku a relaxační křeslo, druhá je pak propojena s kuchyní a nachází se zde jedna manželská postel (využitelná jako plnohodnotné dvojlůžko či relaxační pohovka) a jídelní posezení. Kuchyň, která přímo navazuje na jednu z obývacích místností, je plnohodnotně vybavena veškerým nádobím, elektrickou troubou, keramickou varnou deskou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou s mrazákem, kávovarem a myčkou na nádobí. Vedle obývacích místností a kuchyně dále v přízemí chalupy naleznete koupelnu s vanou a WC. V patře je pak k dispozici jedna větší 4-lůžková ložnice s manželskou postelí a dvěma samostatnými lůžky.

K nerušenému spánku pak dále slouží dva pokojíky (2-lůžkový a 3-lůžkový s přistýlkou), které mají samostatný vchod z vnitřního uzamykatelného dvora chalupy.

Odpočinek a absolutní relax si můžete dopřát v rozlehlé zahradě se vzrostlými stromy, kde je hostům k dispozici gril, ohniště, zahradní houpačka nebo zahradní dětské hřiště (houpačky, skluzavka). Užít si pohody a klidu můžete také u krytého posezení ve dvoře, kde je dále k dispozici stolní tenis a dětský koutek s dětskou houpačkou, pískovištěm a domečkem pro děti.

Z vnitřního dvora je přístupná druhá koupelna se sprchovým koutem, WC, pračkou a sušičkou. Dvůr je uzamykatelný, můžete si v něm uskladnit kola.

Bezplatné parkování je zajištěno na dvoře u objektu. V celém objektu je k dispozici bezplatné Wifi připojení. K dispozici je také dětská postýlka a dětská jídelní židlička.

Ceník ubytování v chalupě

Termín ubytováníCena
Hlavní letní sezóna (červenec - srpen)* 3 700,- / noc 
Mimosezóna (září – červen) 2 000,- /noc 
Velikonoce**, Vánoce*** 3 000,- / noc 
Silvestrovský pobyt****   6 500,- / noc 

* V letních měsících červenec a srpen je možné rezervovat pouze týdenní pobyty (so – so).
** Velikonoční pobyt je možné rezervovat nejméně v rozsahu čt – po (v termínu Velikonoc dle aktuálního roku).
*** Vánoční pobyt je možné rezervovat vždy nejméně v rozsahu 23. prosince – 26. prosince.
**** Pro Silvestrovský pobyt je třeba rezervovat minimálně 3 noci.

Cena zahrnuje veškeré poplatky vyjma případného poplatku za psa (který činí 150 Kč/noc/pes (pobyt psa vždy pouze po předchozí domluvě) a případného poplatku za spotřebu elektrické energie spojené s využitím elektrokotle - v zimních měsících je možné objekt vytápět kachlovými kamny, nebo využít vytápění elektrokotlem napojeným na radiátory; v případě využití elektrokotle bude k ceně pobytu připočten poplatek odpovídající skutečné spotřebe el. energie spojené s provozem eketrokotle.

Pro závaznou rezervaci termínu je třeba uhradit 50% z ceny pobytu jako zálohu, tato záloha slouží jako případný storno poplatek v případě zrušení pobytu ze strany zákazníka.

Ubytování - Apartmán

Jako doplňkovou možnost ubytování nabízí Statek Hájek ubytování v menším samostatném apartmánu, který je vybaven kuchyňskou linkou (k dispozici základní nádobí, rychlovarná konvice, trouba, lednice) a koupelnou (sprcha, WC). Kapacita apartmánu jsou 4 lůžka (1x manželská postel, 1x palanda). Apartmán se nachází v patře nad prostorem garáže, kde v této garáži je umístěn stojan na kola a je zde možné uskladnit kola. Apartmán nemá vlastní zahradu, je tedy vhodný spíše pro ubytování na pracovních cestách, pro cyklisty atd. Hostům z apartmánu je k dispozici malé venkovní posezení na vnějším dvoře statku.

Ceník ubytování v apartmánu

Termín ubytováníCena
Celoročně 300,- Kč / osoba / noc *

* Minimální počet osob: 2

Pro závaznou rezervaci termínu je třeba uhradit 50% z ceny pobytu jako zálohu, tato záloha slouží jako případný storno poplatek v případě zrušení pobytu ze strany zákazníka.

 

Dětské hřiště: zejména malým dětem a jejim rodičům udělá radost možnost využít vlastní dětské hriště přímo v zahradě u pronajímané chalupy. 

Jízdy na koni: přímo v areálu statku je po domluvě možné sjednat si výuku jízdy na koni či vyjížďku do přírody.